3 zaujímavé aplikácie pre tvoj iphone a android

Doba je dnes taká, že od rána až do chvíle keď ideme do postele, sme väčšina prilepení na displeji nášho smartfónu. Rôzne aplikácie od Facebooku, messengera až po apku počasia. Pravdepodobne každý z nás už pozná základy chytrého telefónu, no určite sa nájde aj niečo čo ste doteraz o svojom telefóne nevedeli. My Vám prinášame 3 zaujímavé aplikácie pre tvoj iphone či android, o ktorých ste doteraz ešte nepočuli.

1.Diagnostikovať prípadnú dieru v okne či únik tepla 

flir-one

Premeňte svoj telefón s termovíznou kamerou s FLIR One add-on. Táto obdĺžniková kamera, váži 2,8 gramov a meracie hodnoty sú 2,8 „x 1“ x 0,7 „. Kamera sa zapája do nabíjacieho portu telefónu.

FLIR One pracuje pre iPhone telefón s konektorom Lightning alebo Android telefón obsahujúci micro-USB konektor.  Zapnite kameru, prepnite si tepelnú energiu do farebných obrazov. Použiť ju môžete aj na skenovanie celého domu. Je vidieť kde je horúco a kde je chladno. FLIR vie dokonca ukázať, kde pri potrubí treba lepšiu izoláciu, či pomôcť lokalizovať preťažené obvody.

iphone a android tester


iphone a android tester

2. Alkohol tester

Predstavte si, že ste na party s niekoľkými blízkymi kámošmi. Všetci ste si dali po poháriku alebo dve vína, a máte pocit, že ste pravdepodobne v poriadku, aby ste mohli riadiť auto – ale chcete mať istotu.Pomôcť by Vám mohol Bluetooth BACtrack Vio Smartphone Breathalyzer. Ide o zariadenie, ktoré má alkohol tester na tvoj dych za zhruba päť sekúnd. Po aplikacii bezdrôtovo odošle BAC čítanie do Vášho iOS alebo Android telefónu. Priložená app-ka predpovedá, ako dlho to bude trvať, než sa hladina promile vráti na 0 percent.

3. Chytanie rýb

Za normálnych okolnosti znamená vybrať sa na ryby akýmsi vypnutím od bežných starostí a od telefónu. No existuje aplikácia, ktorá dokáže pomôcť pri chytaní rýb. iBobber je guľovité zariadenie fungujúce ako sonár vyhľadavajúci ryby v slanej a sladkej vode. Priložte ho spolu s vlascom a pri vhodení udice a dotyku s hladinou vody sa i Bobber automatický zapne. Pri vode netreba zabudnúť na vodotesný telefón alebo aspoň jeho obal. Ak sa Vám článok páčil zdieľajte ho na sociálnych sieťach.

(Visited 109 times, 1 visits today)
Rating: 1.0/5. From 1 vote.
Please wait...