Ako vybrať soundbar

soundbar

Čo tak soundbar? Ako milovníci filmov, potrpíme si na kvalitnom obraze. To však nie je jediná vec, ktorá u nás vyvoláva tie skutočné pocity, ako by sme boli súčasťou deja. K tomu potrebujeme ešte živý zvuk. To je dôvod prečo si ho zaobstarať. Ak si nemôžete dovoliť zaplatiť za drahšie domáce kino, tak práve soundbar je vynikajúcim riešením.

Soundbar je výborným riešením aj pre všetkých, ktorí nemajú vo svojej obývacej izbe dostatok miesta na celú zvukovú súpravu. Takýto soundbar svojimi funkciami nahrádza klasickú reproduktorovú súpravu. Nemusíte sa trápiť s množstvom káblov rozmiestnených po celej miestnosti. Soundbar spravidla umiestňujeme pod televízor alebo nad Váš TV.

Väčšina moderných televízorov ponúka špičkový obraz, no zvukový výkon stále trochu zaostáva. Preto je pre väčšinu užívateľov jasnou voľbou samostatné reproduktory. Ako sa však v nich vyznať? V nasledujúcich vetách Vám prinesieme odpoveď.

Prečítajte si tiež:
1. Aký QLED TV a OLED TV si vybrať
2. Ktoré lacné televízory sú najlepšie
3. Najlepšie LED TV a LCD TV do 800 eur
4. Ďalšie naše tipy na kúpu televízorov
5. Ako si vybrať reproduktor

Top 17 najlepších soundbar zariadení do Vašej izby

ModelHodnotenie 
samsung hw-ms750

samsung hw-ms750

10 Zistiť cenu
samsung hw-ms6501

samsung hw-ms6501

9,9 Zistiť cenu
samsung hw-ms650

samsung hw-ms650

9,8 Zistiť cenu
base solo5

base solo5

9,5 Zistiť cenu
samsung hw-m450

samsung hw-m450

9,4 Zistiť cenu
lg sj6

lg sj6

9,4 Zistiť cenu
lg sj5

lg sj5

9,2 Zistiť cenu
lg sh6

lg sh6

9,1 Zistiť cenu
samsung hw-m360

samsung hw-m360

8,9 Zistiť cenu
lg sj4

lg sj4

8,9 Zistiť cenu
sony htc80cel

sony htc80cel

8,7 Zistiť cenu
Naša kompletná nákupná príručka pre soundbar
 • 1. Čo je soundbar
 • 2. Inštalácia soundbaru
 • 3. Vlastnosti soundbaru
 • 4. Silné a slabé stránky Soundbaru
 • 5. Komu je soundbar určený
 • 6. 17 najlepších soundbar zariadení pre Vašu televíziu

 

1. Čo je soundbar

Je to zariadenie, ktoré dokáže vydávať kvalitný a dobre prekreslený zvuk z jedinej zvučnice. Tento reproduktor vyniká veľmi pretiahnutým vodorovným tvarom, ktorý umožňuje jeho umiestnenie nad alebo pod plochý televízor. Stáva sa tak prirodzeným doplnkom televízora a nenarušuje vzhľad miestnosti.

Konštrukcia soundbaru dobre vyzerá a neobťažuje oči viditeľnými káblami. Všetko je úhľadne schované za zariadením a pripojené rovno k televízoru. Mnoho soundbarov navyše spolupracuje tiež so samostatným subwooferom, s niektorým komunikuje bezdrôtovo. Táto kombinácia teda ponúka silný basový zvuk bez kompromisov, bez výrazného zasahovania do priestoru v miestnosti.

Niektoré soundbary ponúkajú možnosť rozloženia ich bezdrôtových komponentov na rôzne miesta v izbe. Soundbar príjemne prekvapí i cenou, ktorá je výrazne nižšia než u rozsiahlych reprosústav.

2. Inštalácia soundbaru

Výhodou SoundBaru je jednoduchá inštalácia. Ako zapojiť soundbar je veľmi jednoduché a potrebujete k tomu približne desať minút času a priložený návod. Môžete ho jednoducho umiestniť tak, že ho postavíte pod či nad televízor. Ak navyše zvolíte soundbar vzhľadovo aj veľkostne podobný televízoru, získate vizuálne dostatočne príťažlivú súčasť Vášho bytu.

Pred kúpou vždy berte v úvahu aj rozmery Vášho televízora, vzdialenosť medzi podstavcom, na ktorom stojí televízor a dolným okrajom obrazovky. To je dôležité preto, aby soundbar zbytočne niekde prečnieval či dokonca zakrýval časť obrazovky. Z tohto dôvodu výrobcovia ponúkajú nielen SoundBar s reproduktormi smerujúcimi dopredu, ale aj s reproduktormi smerujúcimi nahor.

Ak máte v byte málo miesta, môžete využiť tiež držiak na soundbar a inštalovať ho napríklad na stenu. Na trhu existujú dokonca univerzálne držiaky, ktoré môžete použiť pre akýkoľvek typ Soundbaru. V tomto prípade je však dobré zvážiť, či a ako zakryjete napájaciu šnúru a kábel, ktorým je soundbarom k televízoru pripojený.

3. Vlastnosti soundbaru

Dnes už vieme zohnať aj SoundBar s USB vstupom, ktorý umožňuje počúvanie hudby z externého zdroja. Tú patrí aj tzv. Mini soundbar. Jedná sa o malé audio zariadenie, ktoré môžete pripojiť k vášmu chytrému telefónu, tabletu, notebooku či počítaču. Môžete si tak užiť počúvanie svojich obľúbených pesničiek vo vyššej kvalite, a to takmer kdekoľvek.

Na podobnom princípe funguje aj SoundBar s Bluetooth rozhraním , tiež bezdrôtový soundbar,  ktorý má tú výhodu, že ho môžete používať vo viacerých miestnostiach bez nutnosti pripojenia cez kábel. Kvalita zvuku však v tomto prípade nemusí byť taká vysoká ako pri použití USB vstupu, kde ste limitovaní kvalitou Bluetooth signálu.

Na trhu nájdete tiež mnoho SoundBarov s FM tunerom. Nemusíte teda uvažovať o kúpe samostatného rádia, ale môžete si zaobstarať rovno soundbar s rádiom. Bežne sú dostupné aj SoundBar s DVD prehrávačom.

Ďalšou zaujímavou funkciou je nočný režim. Ten vyrovnáva rozdiely hlasitosti napríklad akčných scén alebo niektorých dialógov. Je vhodný hlavne tam, kde sú tenké steny a menej tolerantní susedia.

Lepšie modely SoundBarov disponujú tiež HDMI výstupy pre spojenie s televízorom a HDMI vstupmi, ktoré umožňujú pripojiť priamo k SoundBaru ďalšie zariadenia (set-top box, DVD / blu-ray prehrávač, herné konzoly). To sa hodí predovšetkým v prípade, keď televízor sám nemá dostatok vlastných HDMI vstupov.

4. Silné a slabé stránky Soundbaru

 • maximálne jednoduchá inštalácia
 • soundbar nie je náročný na priestor
 • ideálne do malých či stredne veľkých izieb
 • nižšia kvalita priestorového zvuku
 • nevhodné do veľkých izieb

5.Komu je soundbar určený

 • Tí, ktorí nemajú dostatok priestoru v izbe
 • Potrpia si na elegantný vzhľad televízora na stene
 • Nepociťujú potrebu investovať do drahých domácich sústav
 • Uprednostňujú jednoduchú inštaláciu

17 najlepších soundbar zariadení pre Vašu televíziu

1. LG SJ 3 (Pozrieť na OKAY)

lg sj3


lg sj3

Celkový zvukový výkon LG SJ 3 je 300 W, a je dostatočný pre vašu obývačku, ktorá bude vďaka tomu úplne prestúpená zvukom a vy budete pohltení do epických filmových scén alebo pokojných koncertných pasáží. Samotný bezdrôtový subwoofer má výkon 200 W. Hudbu je samozrejme možné počúvať aj priamo, a to vďaka spárovaniu s vašimi zariadeniami cez rozhranie Bluetooth.

Dekodéry Dolby Digital a DTS poskytnú ten najkvalitnejší zvuk, zatiaľ čo inteligentná adaptívna technológia LG vylepší zvuk tak, aby každá scéna filmu a každý tón hudby bol nezabudnuteľným zážitkom. LG Auto Sound Engine optimalizuje zvuk každej úrovne hlasitosti pre maximálne zachovanie frekvencií.

2. LG SJ2 (Pozrieť na OKAY)

lg sj2


lg sj2

Celkový zvukový výkon LG SJ 2 je 160 W. Vylepší kvalitu prehrávanej hudby i filmov a vy tak budete pohltení do epických filmových scén alebo pokojných koncertných pasáží. Samotný bezdrôtový subwoofer  má výkon 100 W, pričom ten najkvalitnejší zvuk poskytne dekodér Dolby Digital.

Samozrejmosťou je možnosť počúvať hudbu priamo, vďaka spárovanie s vašimi zariadeniami cez rozhranie Bluetooth . Aj keď je Soundbar zrovna v režime spánku, po odoslaní hudby pomocou Bluetooth okamžite spustí prehrávanie.

3. Samsung  HW-M450/EN (Pozrieť na Andreashop)

samsung hw-m450


samsung hw-m450

Naplno si užite počúvanie Samsung HW-M450 a precíťte aj tie najhlbšie tóny. Zvýrazniť basy prichádza špičkový subwoofer. Okrem skvelého zvuku disponuje aj bezdrôtovým pripojením, čo z neho okamžite urobí prirodzenú súčasť vašej domácnosti.

Dovoľte špeciálnym zvukovým efektom ukázať sa v plnej kráse. Práve na to slúži funkcia Surround Sound Expansion, ktorá rozširuje zvukové pole a dodáva prehrávanému obsahu neuveriteľný priestor. Ovládanie rozličných funkcií vášho televízora, Blu-ray prehrávača a soundbaru značky Samsung nikdy nebolo jednoduchšie. Stačí na to jeden intuitívne ovládaný diaľkový ovládač.

4. Samsung HW-MS550 (Pozrieť na Hej)

samsung hw-k335


samsung hw-ms550

Vychutnajte si úplne čistý zážitok z počúvania obľúbenej hudby so SoundBar Samsung HW-MS550 zloženým zo šiestich reproduktorov s vlastnými zosilňovačmi. Pýšiť sa môže predovšetkým prvotriednou hardvérovou výbavou, majstrovsky vyváženým audiom a napríklad skvelou funkciou Multiroom, ktorá dokáže váš domov naplniť obľúbenou hudbou tak, že si vo svojej domácnosti môžete v každej izbe pustiť to správne hudobné podkreslenie.

Sledovanie filmov vo vysokom rozlíšení vám poskytne ešte úchvatnejší zážitok v prípade, že ho doplníte o fantastický zvuk. Akčné filmy i prírodné dokumenty v kvalite HD Audio s frekvenčným rozsahom 96 kHz a 24-bitovou hĺbkou poskytované SoundBar-om od spoločnosti Samsung uspokojí aj tých najnáročnejších.

Doprajte si hudobnú kulisu od okamihu, kedy vstúpite do svojho domova. Vďaka jednoduchému spojeniu vášho smartfónu a soundbaru pomocou technológie Bluetooth budete môcť spustiť svoj obľúbený song na diaľku.

5. LG SJ4 (Pozrieť na Andreashop)

lg sj4


lg sj4

Doprajte svojmu televízoru novú dávku sviežeho zvuku vďaka soundbaru LG SJ4 s perfektným hudobným výkonom, bezdrôtovým subwooferom, funkciami na automatickú úpravu zvuku pre maximálny hudobný a filmový zážitok ako z kina.

Tento soundbar sa svojou veľkosťou perfektne hodí k televízorom s uhlopriečkou 43″, ale ani pri iných nebude prekážať. Skvelý dizajn doplní vašu obývačku o prvok, ktorý nielen skvelo vyzerá, ale predovšetkým do svojho okolia šíri výnimočne kvalitný zvuk vo vysokom rozlíšení. Na pripojenie je možné využiť už spomenuté rozhranie Bluetooth,Portable In, optický audio vstup alebo HDMI.

Celkový zvukový výkon 300 W je dostatočný pre vašu obývačku, ktorá bude vďaka tomu úplne prestúpená zvukom a vy budete pohltení do epických filmových scén alebo pokojných koncertných pasáží. Samotný bezdrôtový subwoffer má výkon 180 W. Hudbu je samozrejme možné počúvať aj priamo, a to vďaka spárovaniu s vašimi zariadeniami cez rozhranie Bluetooth.

6. Samsung HW-M360 (Pozrieť na OKAY)

samsung hw-m360


samsung hw-m360

Samsung HW-M360 je doplnený bezdrôtovým subwooferom, ktorý môžete umiestniť kamkoľvek v miestnosti. Ten sa postará o vynikajúce zobrazenie basov a dodá vášmu zážitku z filmov naozajstný šmrnc. Dohromady vo vašej domácnosti vytvoria skvelé 2.1 kanálové prostredie s celkovým výkonom 200 W.

Funkcia Surround Sound Expansion zvuk ešte viac rozšíri a prenesie do priestoru. O dokonalý zážitok pri sledovaní filmov, počúvaní obľúbenej hudby alebo povzbudzovaní pri dôležitom zápase tak bude postarané.

Jednou z najväčších výhod je aj implementácia bezdrôtovej technológie Bluetooth. Pomocou nej môžete soundbar bezdrôtovo pripojiť k vašej televízii a zabudnúť na otravné káble. Zároveň ju môžete využiť aj na spárovanie s vaším inteligentným telefónom či tabletom.  Prehrať si obľúbené hudobné skladby uložené v telefóne je potom už len otázkou okamihu – a to s hudobnou kvalitou vášho audio systému.

7. Samsung HW-J250 (Pozrieť na Andreashop)

samsung hw-j250


samsung hw-j250

K prenosu digitálnej podoby a reprodukcie zvuku slúži digitálny optický kábel alebo bezdrôtová technológia Bluetooth. S celkovým výkonom až 80W pre celý systém a 2.2kanálovým zvukom si budete filmy užívať so zatajeným dychom a husacou kožou.

Vďaka technológii Dolby Digital 2 Channel s podporou Digital Theater Systém budete mať pocit, ako by ste sedeli v kine. A to všetko u vás doma so Samsung HW-J250! O skvele podanie dialógu a zvuku sa postará funkcia Clear Voice od spoločnosti SAMSUNG. Táto zaručí zrozumiteľne podané rozhovory medzi postavami aj na bojovom poli.

Systém dokážete výborne obslúžiť, ak obohatíte svoj chytrý telefón o aplikáciu Samsung Audio Remote App. Tým získate kompletný prehľad o všetkom nastavení priamo na displeji vášho telefónu. Oko každého užívateľa určite poteší aj elegantný dizajn tohto produktu. Štíhle línie SoundBar v kombinácii s jeho čiernou povrchovou úpravou dokážu ladiť s každou modernou TV a aj celou domácnosťou.

8. LG SJ6 (Pozrieť na Andreashop)

lg sj6


lg sj6

Celkový zvukový výkon LG SJ6 je 320 W, čo je dostatok pre vašu obývaciu izbu, ktorá bude vďaka tomu úplne zahltená zvukom a vy pohltení do epických filmových scén alebo pokojných koncertných pasáží. Samotný bezdrôtový subwoofer má výkon 200 W.

Samozrejme je možné počúvať hudbu priamo, vďaka spárovaniu s vašimi zariadeniami cez rozhranie Bluetooth a Wi-FiVďaka tomu môžete využiť tiež vstavanú funkciu Google Chromecaspre maximálnu kvalitu zvuku i priamy prístup k aplikáciám ako Spotify,Google Play Music.

Tento soundbar sa so svojou veľkosťou hodí perfektne k televízorom s uhlopriečkou 43″, ale ani u iných nebude prekážať. Skvelý dizajn doplní vašu obývačku o prvok, ktorý nielen skvele vyzerá, ale predovšetkým šíri výnimočne kvalitný zvuk vo vysokom rozlíšení (4K Sound – 24Bit/96kHz) do svojho okolia. K pripojeniu je možné využiť spomínané rozhranie Wi-FiBluetoothPortable In, optický audio vstup alebo HDMI.

9. LG SJ5 (Pozrieť na Hej)

lg sj5


lg sj5

Vďaka vstupu HDMI pripojíte Blu-ray prehrávač alebo hernú konzolu, takže na televízii dostanete špičkový obraz a LG SJ5 prevezme audio signál a vyplní s ním miestnosť riadnou zvukovou kulisou. Môžete tiež streamovať médiá cez univerzálny a moderný Bluetooth 4.0. Zariadenie podporuje hudobné formáty LPCM, Dolby Digital, DTS Digital Surround, MP3, WMA, FLAC, OGG a WAV.

Veľkolepý orchester nemusí odhryznúť značný priestor vo vašej obývačke. Produkt od rokmi preverenej značky LG disponuje priestorovým zvukom Dolby Digital, ktorý je digitálnym formátom do domácnosti s upresnením výšky.

Špičkový zvuk vás obklopí zo všetkých strán bez toho, aby bolo nutné mať hromadu reproduktorov. Určite oceníte aj funkciu ASC (Adaptive Sound Control), ktorá automaticky upravuje nastavenia zvuku podľa obsahu, ktorý práve počúvate.

10. SONY HT-CT80 (Pozrieť na Andreashop)

sony htc80cel


sony htc80cel

Vďaka tomuto 2.1 zvukovému systému s označením HT-CT800 od spoločnosti SONY si vychutnáte vaše obľúbené relácie viac, než doposiaľ. Tento systém dosahuje zvukový výkon až 350 W, takže si užijete zážitok podobný návšteve kina.

S pomocou technológie S-Force PRO Frond Surround budete vtiahnutí do deja akéhokoľvek príbehu. Táto technológia od spoločnosti SONY totiž vytvára dokonalý virtuálny priestorový zvuk.

K jednoduchému prepojeniu prehrávača so zvukovým systémom SONY HT-CT800 je možné použiť jeden z troch konektorov HDMI ARC. Toto spojenie zaisťuje dokonalú synchronizáciu so sledovaným obrazom.

Naviac je tento port kompatibilný so signálom 4K HDR. Nechýba ani optické prepojenie pre bezdrôtový prenos digitalizovaného zvuku. Toto prepojenie ocenia hlavne tí, ktorých zariadenia nepodporujú technológiu HDMI ARC.

11. Samsung HW-MS650 (Pozrieť na Andreashop)

samsung hw-ms650


samsung hw-ms650

Užívajte si vašu obľúbenú hudbu so Samsung HW-MS650, a pri vami zvolenej hlasitosti. Už sa nemusíte báť žiadneho skreslenia. Vďaka funkcii Distortion Cancelling budete počuť všetky zvukové v detaily úplnej čistote.

Poslucháčsky zážitok na tej najvyššej úrovni vám prináša deväť reproduktorov umiestnených v soundbare. Tie boli špeciálne navrhnuté expertmi z centra Samsung Audio Lab, aby vám priniesli čo najbohatší zvuk.

V telefóne máte svoje obľúbenú hudbu, no teraz máte možnosť ju počúvať na naozaj kvalitných reproduktoroch. Jednoducho pomocou Wi-Fi alebo Bluetooth pripojte váš smartfón k soundbaru.

12.  Base Solo 5 (Pozrieť na Alza)

base solo5


base solo5

Zvukový systém Bose Solo 5 je SoundBar pre výrazné zlepšenie zvuku pri všetkých vašich obľúbených televíznych programoch aj filmoch v špičkovej kvalite. Zdramatizujte relácie, oživte koncerty alebo našponujte nervy pri seriály.

Toto elegantné riešenie s pokročilými technológiami bolo navrhnuté tak, aby reprodukovalo tiché pasáže optimálne počuteľné, ale v prípade vyššej hlasitosti dodá hutnú atmosféru každému príbehu.

Oproti veľkým zostavám je nemalou prednosťou, že Soundbar zaberie naozaj minimálny priestor. Svojimi minimálnymi rozmermi perfektne padne aj k televízoru zavesenému na stene, ale univerzálne padne aj pred televízor na nábytok či na policu.

Samotné uvedenie do prevádzky je  jednoduché. Pripojte systém Solo 5 k televízoru optickým koaxiálnym alebo analógovým káblom. Systém automaticky rozpozná, ktorý z nich ste použili.

13. Samsung HW-MS750 (Pozrieť na Andreashop)

samsung hw-ms750


samsung hw-ms750

Budete si pripadať ako v tom najlepšie vybavenom kine. Soundbar HW-MS750 od spoločnosti Samsung disponuje dvojicou špeciálnych výškových reproduktorov, ktoré vyžarujú zvuk vertikálne. Pokročilé technológie použité pri ich konštrukcii vám poskytnú perfektne pohlcujúce priestorové audio.

Zažite čistý zážitok z počúvania vašej obľúbenej hudby. Nepotrebujete ani subwoofer na to, aby ste počuli hlboké basy v celej ich kráse. Navyše funkcia Distortion Cancelling zamedzí ich skresleniu.

Nenechajte sa pri sledovaní a počúvaní ničím obmedzovať. Sadnite sa v obývačke kamkoľvek chcete – výnimočnú kvalitu zvuku budete so širokopásmovým reproduktorom počuť za každých okolností.

14. LG SH6 (Pozrieť na Andreashop)

lg sh6


lg sh6

Audio systém SoundBar LG SH6 posunie ozvučenie vašej domácnosti o niekoľko úrovní vyššie, a to nielen vysokou kvalitou zvuku, ale aj vďaka možnostiam bezdrôtového streamovanie z inteligentných zariadení.

Získate čistejší a jasnejší zvuk zo svojho televízora, hernej konzoly či MP3 prehrávača. Soundbar podporuje bezdrôtovú technológiu bluetooth, ktorá zaistí voľnosť pri zapájaní subwooferovej jednotky.

LG SH6 sa pýši zabudovanou funkciou Google Cast a Spotify Connect, ktoré umožňujú prenos hudby zo smartfónov, tabletov a notebookov do reproduktorov cez obľúbené aplikácie, ako sú Spotify, Pandora alebo Google Music. Získate prístup k miliónom skladieb všetkých žánrov. Ďalšou možnosťou, ako dostať hudbu do reproduktorov z inteligentných zariadení, je bezdrôtovo cez bluetooth.

15. Orava RPS-500 (Pozrieť na Alza)

orava rps-500


orava rps-500

Cenovo dostupný soundbar RPS-500 od tradičného výrobcu Orava je vynikajúcim doplnkom pre váš televízor. Vylepší jej zvuk, ktorý bude oveľa realistickejší a bohatší, takže si viac užijete filmové trháky aj svoju obľúbenú hudbu. Soundbar na prvý pohľad zaujme moderným dizajnom, ktorý ozdobí každú obývačku.

2.1-kanálová zostava s výkonom 60 W je vybavená pasívnym subwooferom, ktorý možno pripevniť aj na stenu. Vytvorí tak skvelú multimediálnu kombináciu s ktorýmkoľvek LED, LCD alebo plazmovým televízorom. Pohodlie pri počúvaní dodá diaľkové ovládanie, ktoré je súčasťou balenia.

16. Panasonic SC- HTB488EG-K (Pozrieť na Tpd)

panasonic sc-htb8eg


panasonic sc-htb488eg

3.1-kanálový priestorový zvuk 2.1-kanálový zvukový panel obsahuje dva nezávislé reproduktory a výkonný bezdrôtový basový reproduktor. Spojením oboch jednotiek naplníte svoju obývaciu izbu ohromujúco čistým, bohatým a zaobleným zvukom, ktorý je omnoho dynamickejší a pútavejší než zvuk poskytovaný bežnými reproduktormi televízora.

Soundbar Panasonic SC – HTB488EG-K používa bezdrôtový basový reproduktor, ktorý nepotrebuje otravné pripájacie káble. Z ktoréhokoľvek miesta v izbe vám poskytne dynamické a robustné basy.

Kompaktný a štýlový dizajn Elegantný a kompaktný zvukový panel je navrhnutý tak, aby v kombinácii s televízorom VIERA s uhlopriečkou aspoň 40 palcov zabezpečoval maximálnu krásu. Keďže zvukový panel možno umiestniť aj pred televízor, ktorý nie je namontovaný na stenu, doplnenie pôžitku zo sledovania o dynamický zvuk kina je mimoriadne jednoduché.

17. Thomson SB100BT (Pozrieť na Alza)

thomson sb100bt


thomson sb100bt

Dômyselnú fúziu elegancie a výkonu premietla firma Thomson do mimoriadne kompaktného a tenkého reproduktora. Oproti bežným reprosústavám ponúka soundbar Thomson SB100BT možnosť bezdrôtového pripojenia k zdrojovému zariadeniu cez Bluetooth, vďaka čomu nezahltí vašu domácnosť nevzhľadnou kabelážou.

Diaľkový ovládač s intuitívnymi prvkami vás ušetrí od neustáleho vstávania a výkon 90 W potom milovníkov hudby presvedčí o tom, že ku kvalitnému počúvaniu nemusia svoju obývačku zastavať robustnými reprosústavami.

Thomson SB100BT vám okrem USB čítačky pre pripojenie MP3 prehrávača ponúkne dva AUX vstupy, jeden vstup optický a jeden linkový 3,5mm jack. Zdrojové zariadenia tak nemusia nutne mať vo výbave Bluetooth, aby ste soundbar mohli využívať. Ak patríte medzi kutilov a radi zveľaďujete svoju domácnosť, potom iste využijete možnosť uchytenia soundbaru na stenu.

Náš tip:  Samsung HW-MS6501 (pozrieť na Hej)

Vychutnajte si úplne čistý zážitok z počúvania obľúbenej hudby. K dokonale hlbokým basom nepotrebujete ani subwoofer. A vďaka funkcii Distortion Cancelling soundbar zamedzí skresleniu prehrávaného audia.

Káble navyše vás už nebudú obťažovať. Ani nenarušia jedinečný štýl vášho interiéru. Televízor Samsung so soundbarom spojíte bezdrôtovo. Sledovanie obľúbených programov si tak užijete úplne nerušene.

samsung hw-ms6501

samsung hw-ms6501

Získajte soundbar Samsung hw-ms6501 na Hej

S funkciou Soundbar Sound + si ľahko a vo vysokej kvalite vypočujete svoje najobľúbenejšie piesne zo smartphonu alebo tabletu. Jednoducho svoje mobilné zariadenie pripojte k SoundBar cez Bluetooth alebo Wi-Fi.

Poskytnite každej miestnosti vo svojej domácnosti jedinečný hudobný sprievodKompletnú kontrolu nad ním získate pomôcť aplikácie Samsung Multiroom . V každej izbe pustíte práve tú skladbu, ktorá je v daný okamih najvhodnejšie.

(Visited 1 times, 19 visits today)
Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

2 názory na “Ako vybrať soundbar

  1. admin Autor

   Aktualizáciu máme naplánovanú na tento víkend. Stále sa snažíme na sebe pracovať:). Ďakujeme za Váš komentár i pochopenie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *